Kontakt

Kontakta Hedemora kommun

Tfn: 0225-340 00
Tfn-tider: 8:00-12:00, 13:00-17:00
E-post: Kommun@hedemora.se
Öppet: 9:00-16:00

Besök: Receptionen
           Hökargatan 6
           Hedemora

Dela sidan på sociala medier

Vasahallens personal

 

Verksamhetschef
Lars-Åke Östlin

0225-344 10
lars-ake.ostlin@hedemora.se


Kristina Haräng  
Badmästare                               

0225-343 24
kristina.harang@hedemora.se               

Kerstin Fredriksson
Badmästare

0225-344 09
kerstin.fredriksson@hedemora.se

Sofia Berglund
Bokningsansvarig/Badmästare 

0225-341 56
sofia.berglund@hedemora.se

Gunilla Jansson
Badmästare

0225-344 09 
gunilla.jansson@hedemora.se

Mikael Almgren
Badmästare

0225-343 25 (kassan)
mikael.almgren@hedemora.se

Mikael Persson 
Badmästare 

0225-343 25
mikael.persson@hedemora.se

Annika Sätterström
Kassan/Lokalvård

0225-343 25 (kassan)
annika.satterstrom@hedemora.se

Birgitta Nordenberg
Kassan/Lokalvård

0225-343 25 (kassan)
birgitta.nordenberg@hedemora.se

 

 


Saknar Du någon information?
Information om hur Hedemora kommun behandlar dina personuppgifter och hur du tar tillvara på dina rättigheter enligt Dataskyddsförordningen (GDPR – General Data Protection) finns på Hedemora kommuns hemsida www.hedemora.se under Dataskydd. Du kan också kontakta kommunens kundtjänst tel. 0225-34 000.

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem.
Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge återkoppling annars kan vi tyvärr inte svara. 
Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.

Ditt namn:
  

Din e-postadress:
   

Din synpunkt:
  

 

Sida uppdaterad 2018-06-12