Personal

_________________________________________________________________________________


Personal


Lärare 

04_Annette_Falk.jpg

 
Annette Falk
annette.falk@hedemora.se
Bild
 
 
 
Annie.jpg

 
Annie Persson
annie.persson@hedemora.se
Piano, Keyboard

 
 
 
03_Axel_Widmark.jpg
 
Axel Widmark
axel.widmark@hedemora.se
Gitarr, Elgitarr, Elbas
 
 
 
07_Camilla_Last.jpg

 
Camilla Last
camilla.last@hedemora.se
Sång, Piano, Körsång

 
 
 



Diana Yansapova
diana.yansapova@hedemora.se
Dans
 
 
 
Emil_G.png

 
Emil Gustavsson
emil.gustavsson@hedemora.se
Trumpet, Trombon, Baryton, Valthorn
 
 
 
Gabriel_Valiola_.jpg
 
Gabriel Vailiola
gabriel.vailiola@hedemora.se
Slagverk, Trumset
 
 
 
Jan-Olof Jonsson

 
Jan-Olof Jonsson
jan-olof.jonsson@hedemora.se
Gitarr, Elgitarr, Elbas, Piano

 
 
 
03_Johan_Engstrom.jpg
 
Johan Engström
johan.engstrom@hedemora.se
Gitarr, Elgitarr, Elbas
 
 
 
11_Katarzyna_Radermacher.jpg
 
Katarzyna Rademacher
katarzyna.rademacher@hedemora.se
Tvärflöjt, Blockflöjt, Rytmik
 
 
 



Leo Yngvesson
leo.yngvesson@hedemora.se
Cello
 
 
 
Lisa_N.png

 
Lisa Nyberg
lisa.nyberg@hedemora.se
Saxofon, Klarinett
 








Pia Faust

pia.sundblad-faust@hedemora.se
Violin

 


Expedition

Harry.jpg  
Harry Lehto harry.lehto@hedemora.se
Kulturchef                 
0225-34275              
   
01_Lina_Dahlstedt.jpg  
Lina Dahlstedt lina.dahlstedt@hedemora.se 
Assistent  
0225-34276  




Information om hur Hedemora kommun behandlar dina personuppgifter och hur du tar tillvara på dina rättigheter enligt Dataskyddsförordningen (GDPR – General Data Protection) finns på Hedemora kommuns hemsida www.hedemora.se under Dataskydd. Du kan också kontakta kommunens kundtjänst tel. 0225-34 000.

Har du synpunkter på den här sidan, tar vi tacksamt emot dem.
Fyll i formuläret nedan och dina synpunkter skickas till ansvarig för sidan. Om du anger din e-postadress kan vi ge återkoppling annars kan vi tyvärr inte svara. 
Tack för att du hjälper oss att skapa en bättre webbplats.

Ditt namn:
  

Din e-postadress:
   

Din synpunkt:
  

 

Sida uppdaterad 2021-10-15
Skriv ut

Adress:
Hemgatan 2
776 30 Hedemora 

Kulturchef
Harry Lehto 
0225-342 75
harry.lehto@hedemora.se

Expedition
Lina Dahlstedt
0225-342 76
lina.dahlstedt@hedemora.se

Personalrum
0225-34277

Till kommunens växel: 0225-340 00